67280693, 28602885 info@ifinanses.lv
Autorizēties
  • 29.05.2017
    Nodokļu piemērošana darījumos ar nerezidentiem uzliek arvien jaunus pienākumus un kompetences uzņēmumu vadītājiem un grāmatvežiem. Kādas ir aktualitātes starptautisko nodokļu jautājumos, kas jāņem vērā, piemērojot uzņēmumu ienākuma vai iedzīvotāju ienākuma nodokli nerezidentu darījumiem Latvijā, kādi ir iespējamie nodokļu riksi u.c. būtiski un aktuāli jautājumi tiks pārrunāti šajā seminārā.
  • 30.05.2017
    Izcils un motivēts darbinieks ir jebkura uzņēmuma sapnis, tomēr uzņēmumu vadība arvien biežāk novēro, ka standarta ierastie nemateriālās motivācijas paņēmieni vairs nedarbojas. Katrs cilvēks tomēr ir individualitāte, ar savām interesēm un motīviem. Un vadītāja profesionalitāte ir spējā uzrunāt konkrētā darbinieka motīvus. Seminārā apgūsiet slēptās motivācijas paņēmienus: personības un motīvu noteikšanu ikdienišķas sarunas laikā, motivēšanas paņēmienu izvēli atbilstoši konkrētā darbinieka motīviem.
  • 16.06.2017
    Šobrīd valdība aktīvi strādā pie nodokļu reformas jautājumiem – ar ko rēķināties un kā šīs izmaiņas ietekmēs uzņēmumu finanses? Tāpat šis bija pirmais gads, kad gada pārskati tika iesniegti saskaņā ar jauno regulējumu - kādas problēmas tika identificētas un kā tās tiks novērstas nākamajos pārskata gados? Žurnāls “iFinanses” aicina uz konferenci “Aktuālais nodokļos un grāmatvedībā 2017”, kurā apspriedīsim šogad veiktās un arī plānotās izmaiņas nodokļu un grāmatvedības jomā, kā arī diskutēsim par vēl risināmajiem problēmjautājumiem.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?