67280693 info@ifinanses.lv Darba laiks: 9:00 – 16:00 (I-V)
Autorizēties
 • 29.05.2018
  Kādi ir obligātie personāla dokumenti, ko nosaka Darba likums? Kādas ir prasības darba līguma, darba kārtības noteikumu, rīkojumu, vienošanās u.c. personāla dokumentu saturam un kādas sekas var būt neprecīzi noformētiem dokumentiem? Par personāla dokumentu pārvaldības labo praksi uzzināsiet seminārā “Personāla dokumentu pārvaldība - kā saprotamas Darba likuma prasības”.
 • 07.06.2018
  Būtiskākās šī gada izmaiņas attiecas uz uzņēmumu ienākuma nodokli (UIN). Stājies spēkā jaunais Uzņēmumu ienākuma nodokļa likums, un tas paredz konceptuāli citu UIN aprēķināšanas, maksāšanas režīmu, kā arī deklarēšanas kārtību. Pie tam UIN deklarācija par šī gada 1.pusgadu pēc jaunā likuma jāiesniedz jau līdz 20.jūlijam!
 • 14.06.2018
  Pirmais pusgads ir pagājis jau zem nodokļu reformas karoga, tāpēc “iFinanses” sadarbībā ar Latvijas nodokļu maksātāju tiesību asociāciju aicina konferencē kopā profesionāļus, lai izvērtētu, kā darbojas izmaiņas, vai mērķis ir sasniegts, kādas nepilnības ir konstatētas un kā tās plānots novērst. Kādām izmaiņām jāgatavojas tuvākajā nākotnē?
 • 21.06.2018
  Kas ir jāievēro, izstrādājot darba laika grafikus, ja darbiniekam ir noteikts maiņu vai summētais darba laiks? Kādus izņēmumus darba laika uzskaitē paredz Darba likuma 148.panta regulējums? Kā atbilstoši Darba likuma normām un noteiktajam darba laikam ir jāaprēķina ikgadējais atvaļinājums, papildus atvaļinājums, atvaļinājuma kompensācija? Dažādus vidējās izpeļņas aprēķināšanas jautājumus seminārā ar piemēriem skaidros iecienītais rakstu autors Māris Linga.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?