67280693, 28602885 info@ifinanses.lv
Autorizēties
  • 27.03.2017
    Sabiedrībā izskanējis viedoklis: lai samazinātu nodokļu slogu, uzņēmumu izdevīgāk ir pārcelt, piemēram, uz Igauniju. Šajā seminārā analizēsim, vai ir izdevīgi pārcelt uzņēmumu uz ārvalstīm. Vai ārvalstīs atvērt pārstāvniecību vai filiāli, vai arī dibināt jaunu uzņēmumu? Vai šādā gadījumā nodokļi Latvijā nebūs jāmaksā? Un ko darīt ar Latvijas uzņēmumu? Meklēsim izdevīgākos variantus savas uzņēmējdarbības veikšanai.
  • 11.04.2017
    Praksē nereti ir gadījumi, kad uzņēmumi cieš finansiālus zaudējumus domēnu jomas nepārzināšanas dēļ un ir spiesti ne tikai pārveidot savu sabiedrisko attiecību kampaņu, bet arī uzņēmuma virzību kopumā. Tādēļ ikvienam uzņēmējam un digitālā mārketinga speciālistam ir būtiski iegūt zināšanas, kas jāņem vērā, veidojot un aizsargājot zīmola digitālo identitāti. Semināra laikā būs iespēja mācīties no zināmu starpvalstu un pašmāju uzņēmumu pieredzes, viņu pieļautajām kļūdām, kā arī iedvesmojošiem piemēriem.
  • 25.04.2017
    Jaunākās izmaiņas pievienotās vērtības nodokļa (PVN) piemērošanā, nodokļa uzrēķinu risku mazināšana, tiesu jaunākās atziņas PVN lietās, praktisku uzdevumu un piemēru risināšana - tas viss seminārā "PVN aktualitātes", ko vadīs izcila lektore un PVN eksperte Ņina Podvinska. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ierobežots!
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?