67280693, 28602885 info@ifinanses.lv
Autorizēties
 • 07.03.2017
  Jaunākās izmaiņas pievienotās vērtības nodokļa (PVN) piemērošanā, nodokļa uzrēķinu risku mazināšana, tiesu jaunākās atziņas PVN lietās, praktisku uzdevumu un piemēru risināšana - tas viss seminārā "PVN aktualitātes", ko vadīs izcila lektore un PVN eksperte Ņina Podvinska. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ierobežots!
 • 14.03.2017
  Uzņēmumu ienākuma nodoklis (UIN) nav iedomājams atrauti no uzņēmuma ikdienas grāmatvedības jautājumiem. Seminārā soli pa solim tiks sagatavota 2016.gada UIN deklarācija un tās pielikumi, aplūkojot dažādas situācijas un iespējamos risinājumus, kā arī tiks sniegti ieteikumi grāmatvedības uzskaites jautājumu sakārtošanai.
 • 22.03.2017
  Robeža starp mieru un stresu reizēm ir pavisam trausla – saruna ar agresīvu klientu, nozīmīga prezentācija, cerēto panākumu nesasniegšana utt. – tas viss var “izsist no sliedēm”. Seminārā uzzināsiet, kā tikt ar sevi galā šādās situācijās un kā stresā aktivizēto enerģiju novirzīt savu mērķu sasniegšanai.
 • 27.03.2017
  Sabiedrībā izskanējis viedoklis: lai samazinātu nodokļu slogu, uzņēmumu izdevīgāk ir pārcelt, piemēram, uz Igauniju. Šajā seminārā analizēsim, vai ir izdevīgi pārcelt uzņēmumu uz ārvalstīm. Vai ārvalstīs atvērt pārstāvniecību vai filiāli, vai arī dibināt jaunu uzņēmumu? Vai šādā gadījumā nodokļi Latvijā nebūs jāmaksā? Un ko darīt ar Latvijas uzņēmumu? Meklēsim izdevīgākos variantus savas uzņēmējdarbības veikšanai.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?