67280693, 28602885 info@ifinanses.lv Darba laiks: 9:00 – 16:00 (I-V)
Autorizēties
 • 23.01.2018
  2017.gadā mēs iesniedzām pirmos gada pārskatus atbilstoši jaunajām normatīvo aktu prasībām. Jau pārskatu sagatavošanas laikā tika veikti vairāki grozījumi normatīvajos aktos, lai atvieglotu grāmatvežu darbu un precizētu neskaidros jautājumus. Tomēr virkne jautājumu palika neatbildēti. 2017.gadā paralēli jaunajai nodokļu reformai daudz runāts un spriests par un ap gada pārskatiem. Vēlamies klausītājiem ar revidentu un grāmatvežu pieredzi piedāvāt izrunāt neskaidros jautājumus un palīdzēt grāmatvežiem strukturēti, korekti un iespējami ērtāk noslēgt 2017.gadu.
 • 29.01.2018
  Būtiskākās šī gada izmaiņas attiecas uz uzņēmumu ienākuma nodokli. Stājies spēkā jaunais Uzņēmumu ienākuma nodokļa likums, un tas paredz konceptuāli citu UIN aprēķināšanas, maksāšanas režīmu, kā arī deklarēšanas kārtību. Pie tam šogad UIN paspēsim aprēķināt gan pēc vecās, gan jaunās kārtības. Sagatavosimies laicīgi, lai pārsteigumu būtu pēc iespējas mazāk!
 • 01.02.2018
  Kā rēķināsim algas un autoratlīdzības 2018.gadā? Izmaiņas ir veiktas gan iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN), gan sociālo iemaksu (VSAOI) aprēķināšanā un ieturēšanā, un tās ietekmē katru uzņēmumu, kas izmaksā algu vai citu atlīdzību fiziskai personai.
 • 06.02.2018
  Seminārā pārrunāsim jaunāko PVN likuma grozījumu piemērošanas aspektus, tostarp reģistrāciju VID PVN maksātāju reģistrā, apgriezto PVN maksāšanu jauniem darījuma veidiem, kā arī to uzrādīšanu PVN deklarācijās. Risināsim un pārrunāsim praktiskus piemērus par PVN piemērošanu preču piegādes (arī eksportam un piegādēm Eiropas Savienības teritorijā) un pakalpojumu sniegšanas darījumos, tāpat runāsim par priekšnodokļa atskaitīšanu un tā turpmākajām korekcijām. Tiks sniegtas atbildes uz semināra dalībnieku jautājumiem.
 • 13.02.2018
  No 2018.gada 25.maija uzņēmumiem jābūt gataviem piemērot Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības par fizisko personu datu apstrādi, kas būtiski palielina arī uzņēmumu atbildību nelikumīgas datu apstrādes gadījumos. Kas ir personas dati un kādas prasības jāievēro datu aizsardzībai? Uz kuriem uzņēmumiem tās attiecas? Vai ir obligāts datu aizsardzības speciālists? Kā nodrošināt jauno prasību ievērošanu uzņēmumos? Atbildes uz šiem un citiem svarīgiem jautājumiem saņemsiet seminārā
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?