67280693, 28602885 info@ifinanses.lv
Autorizēties
 • 17.01.2017
  Gada nogale bija tik piesātināta ar izmaiņām normatīvajos aktos, ka, šķiet, bez pašu atbildīgo institūciju un nodokļu virtuozu skaidrojumiem neiztikt. Koncentrēti un profesionāli par aktualitātēm - iFinanses un Latvijas nodokļu maksātāju tiesību asociācijas kopīgi rīkotajā konferencē. Dalības maksa - 170 EUR (plus PVN), iFinanses abonentiem - 139.40 EUR (plus PVN)
 • 18.01.2017
  Kas parakstīs un apstiprinās gada pārskatu un kas būs par to atbildīgs? Kādas izmaiņas paredz jaunais likums? Kā rīkoties, lai nepieļautu tipiskākās kļūdas gada pārskata sagatavošanā, un kā turpmāk notiks sadarbība ar zvērinātu revidentu?
 • 19.01.2017
  Kā padarīt sapulces interesantākas? Kā pievērst klausītāju uzmanību? Kā panākt, lai klausītājs runāto atcerētos? Kā tekstu pārvērst vizuālās bildēs un padarīt viegli uztveramu? Vai tiešām to varu arī es? Treniņš paredzēts vadītājiem, pasniedzējiem, mārketinga speciālistiem. Treniņā uzzināsiet atbildes uz šādiem jautājumiem: kas ir vizualizācija un kā to izmantot savā darbā? Kā vizualizācijas palīdz uztvert tekstu un atcerēties stāstīto? Kā vizualizāciju izmantot mārketingā, apmācībās, sapulcēs, tikšanos laikā?
 • 24.01.2017
  Pamatlīdzekļi ir viena no būtiskākajām aktīva sastāvdaļām, tāpēc to pareiza uzskaite un nolietojuma aprēķināšana var nozīmīgi ietekmēt finanšu rezultātus. Kādas ir jaunākās izmaiņas pamatlīdzekļu uzskaites kārtībā? Kas jāņem vērā, aprēķinot nolietojumu finanšu grāmatvedībā un nodokļu vajadzībām? Kādas nianses jāņem vērā, aizpildot UIN deklarāciju?
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?