Autorizēties

bojara_speles_logo_mazs2.pngIntelektuāli izklaidējošas

komandu saliedēšanas spēles uzņēmumiem

Profesionālās prasmes var iegūt daudz kur - kursos, augstskolās, semināros, grāmatās, darbā. Bet kur iemācīties pieņemt lēmumus? Kur iemācīties saskatīt detaļas un kopsakarības? Kur iemācīties uzticēties un rēķināties?

Mēs sadarbībā ar analītiskā raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” veidotāju, populāro žurnālistu Gunti Bojāru piedāvājam pilnīgi jaunu formātu darbinieku izaugsmei un saliedēšanai – Bojāra spēles, kurās tiek attīstītas tieši šīs katram darbiniekam nepieciešamās prasmes. Un tas viss – caur analītiskiem un āķīgiem uzdevumiem, ar vieglu humora devu un negaidītu atrisinājumu.

Piesaki savu uzņēmumu!

Aģentu spēle "Mans rajons"

Attālinātā spēle uzņēmumiem

Šī ir attālinātā spēle, ko var spēlēt katrs no savas dzīves vai darba vietas. Spēle notiks tiešsaistē interneta platformā un ārā.

Spēle ir enerģiska un azartiska, īpaši piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot komunikācijas prasmes - pārdošanas komandām, reklāmas, mārketinga, PR, klientu apkalpošanas speciālistiem un citiem, kuru darbs ikdienā ir saistīts ar komunikāciju un sadarbību.

Komandām tiek doti vairāki uzdevumi, kas ir jāizpilda ārā katram savā apkārtnē – būs jāliek lietā gan vērība, gan izdoma, gan komunikācijas prasmes. Dalībniekiem jāizplāno stratēģija un jāsadala pienākumi, lai izdotos iegūt pēc iespējas vairāk punktu. Un neiztikt bez izaicinājumiem!

Kur pazudis Boss?

Attālinātā spēle uzņēmumiem

Šī ir attālinātā komandas saliedēšanas spēle kuras galvenais mērķis – uzņēmuma darbinieku saliedēšana, sadarbība un, protams,  kopā būšanas prieka radīšana. Un tas viss – caur atjautīgiem un āķīgiem uzdevumiem.

Komandām tiks doti vairāki uzdevumi, kurus izpildīt varēs, tikai liekot lietā visas komandas biedru prasmes - būs nepieciešams gan vērīgums un attapība, gan loģiskā un asociatīvā domāšana, gan tehnoloģiju lietošanas iemaņas, un noteikti – komunikācija un sadarbība. Katram komandas dalībniekam būs iespēja pelnīt punktus savai komandai, bet katrs punkts var būt izšķirošais!

Šī ir spēles ar īstu sacensības garu, kurā nav nejaušību! Visa spēles gaitā iegūtā informācija noderēs fināla uzdevumā, tādējādi saglabājot azartu un intrigu līdz pašām spēles beigām. Pēc spēles dalībnieki būs pozitīvi uzlādēti un vēl ilgi varēs pārspriest kopā piedzīvoto

Misija "Centrāltirgus"

Segvārds: tūrists. Uzdevums: dabūt pierādījumus!  

Spēle īpaši piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot komunikācijas prasmes, jo īpaši pārdošanas komandām, reklāmas, mārketinga, PR, klientu apkalpošanas speciālistiem un citiem, kuru darbs ikdienā ir saistīts ar komunikāciju.

Spēlē tiek doti vairāki uzdevumi, kas ir jāizpilda Centrāltirgus teritorijā, - gan foto orientēšanās, gan vērības uzdevumi, būs jāliek lietā arī sava izdoma un komunikācijas prasmes. Bet pirms spēles – jāizplāno taktika un jāsadala pienākumi, lai izdotos iegūt pēc iespējas vairāk punktu. Spēlei ir nepieciešams piemērots apģērbs, lai ērti varētu pārvietoties jebkādos laikapstākļos.

Jāņa atbrīvošana

Pēcsvētku rīts. Kur varēja pazust atslēga? 

​Spēle piemērota jebkura uzņēmuma komandai – maziem uzņēmumiem vai uzņēmumu departamentiem, jo spēlē nav nepieciešamas kādas specifiskas zināšanas, bet gan apķērība un spēja dinamiski un vienoti strādāt komandā.  

Spēle norisinās brīvā dabā. Spēlē jāizplāno taktika un jāsadala darba uzdevumi starp visiem komandas locekļiem. Lai atrastu slēpņus, nepieciešama veiklība un vērīgums, savukārt uzdevumu atšķetināšanā noderēs loģiskā un asociatīvā domāšana, kā arī attapība. Nozīme būs katram komandas loceklim!

Vairāk informācijas: bojaraspeles.lv vai pa tālruni 66915571.

Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?