Autorizēties

Viegli analītiski detektīvi uzņēmumiem

Profesionālās prasmes var iegūt daudz kur - kursos, augstskolās, semināros, grāmatās, darbā. Bet kur iemācīties pieņemt lēmumus? Kur iemācīties saskatīt detaļas un kopsakarības? Kur iemācīties uzticēties un rēķināties?Mēs sadarbībā ar analītiskā raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” veidotāju, populāro žurnālistu Gunti Bojāru piedāvājam pilnīgi jaunu formātu darbinieku izaugsmei un saliedēšanai – Bojāra spēles, kurās tiek attīstītas tieši šīs katram darbiniekam nepieciešamās prasmes. Un tas viss – caur analītiskiem un āķīgiem uzdevumiem, ar vieglu humora devu un negaidītu atrisinājumu.

Piesaki savu uzņēmumu!

Jāņa atbrīvošana

Spēles autors: “Aizliegtais paņēmiens” vadītājs, žurnālists Guntis Bojārs

Spēle piemērota jebkura uzņēmuma komandai – maziem uzņēmumiem vai uzņēmumu departamentiem, jo spēlē nav nepieciešamas kādas specifiskas zināšanas, bet gan apķērība un spēja dinamiski un vienoti strādāt komandā.  

Par spēli: Pēcsvētku rīts…. Kā nu gadījies, kā ne, no rīta pamostoties, Jānis konstatē, ka ir pieķēdēts pie koka. Jā, svētki bija izdevušies, to Jānis atceras ar smaidu sejā. “Bet kāpēc es esmu pieķēdēts? Un kur palikusi atslēga?” To neatceras ne pats Jānis, ne arī kāds no svētku dalībniekiem. Kurai komandai izdosies pirmajai atbrīvot Jāni?

Iespējamās norises vietas:

  • Mālpils muiža (Mālpils)
  • Spīķeru radošais kvartāls (Rīga)
  • Un citas vietas pēc jūsu izvēles

Spēlē jāizplāno taktika un jāsadala darba uzdevumi starp visiem komandas locekļiem. Lai atrastu slēpņus, nepieciešama veiklība un vērīgums, savukārt uzdevumu atšķetināšanā noderēs loģiskā un asociatīvā domāšana, kā arī attapība. Nozīme būs katram komandas loceklim!

Uzzināt vairāk.

Sarkanā jumprava

Spēles autors: “Aizliegtais paņēmiens” vadītājs, žurnālists Guntis Bojārs

Spēle piemērota jebkura uzņēmuma komandai – maziem uzņēmumiem vai uzņēmumu departamentiem, jo spēlē nav nepieciešamas kādas specifiskas zināšanas, bet gan apķērība, loģiskā domāšana, vērīgums un darbs komandā.

Par spēli: Mīts vēstī, ka Sarkanā jumprava ir medijs, kas spēj ielīst cilvēku prātos, un, kad tas ir noticis, cilvēks sāk runāt nepatiesību. Spēles mērķis – vadoties pēc dažādām norādēm, kas spēles dalībniekiem tiek pakāpeniski dotas spēles laikā, atšifrēt, kā uzveikt Sarkano jumpravu un neitralizēt viņas varu.

Norises vieta: Spīķeru radošais kvartāls (Rīga)

Šī ir izaicinājumu pilna spēle ar patiesu sacensības garu! Bet mistikas klātbūtne ļaus dalībniekiem iejusties mazliet citādākā realitātē un reizēm pakutinās nervus. Dalībnieki pēc spēles būs emocionāli uzlādēti un vēl ilgi varēs kopīgi pārspriest piedzīvoto.

Uzzināt vairāk.

Mans rajons

Šodien komandām ir jāveic īpaša misija - jādodas ielās un jāsavāc pierādījumi vairākās noteiktās kategorijās, visu fiksējot fotogrāfijās. Mērķis - katrā kategorijā iegūt pēc iespējas vairāk vienību, jo no tām būs atkarīgs punktu skaits finālā. Bet tas vēl nav viss! Dalībniekiem tiek piedāvāts arī izaicinājums – papildu uzdevumi, par ko ir iespēja nopelnīt papildu punktus. Bet – te ir arī risks – ja izaicinājums netiks izpildīts, tad nopelnītie punkti tiks zaudēti. Vai pieņemt risku?

Spēle ir enerģiska un azartiska, īpaši piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot komunikācijas prasmes - pārdošanas komandām, reklāmas, mārketinga, PR, klientu apkalpošanas speciālistiem un citiem, kuru darbs ikdienā ir saistīts ar komunikāciju un sadarbību.

Dalībnieku skaits: līdz 16 dalībniekiem (darbs 3-4 dalībnieku komandās)

Norises vieta:

  • pilsētvidē (vieta pēc jūsu izvēles)

Uzzini vairāk

  PIETEIKTIES  

Sazinies ar mums eliza@izurnali.lv vai 22330714 un izplānosim aizraujošu pasākumu kopā!
Vairāk par spēlēm mūsu mājas lapā www.bojaraspeles.lv.

Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?