67280693 info@iZurnali.lv
Autorizēties

bojara_speles_logo_mazs2.pngIntelektuāli izklaidējošas

komandu saliedēšanas spēles uzņēmumiem

Profesionālās prasmes var iegūt daudz kur - kursos, augstskolās, semināros, grāmatās, darbā. Bet kur iemācīties pieņemt lēmumus? Kur iemācīties saskatīt detaļas un kopsakarības? Kur iemācīties uzticēties un rēķināties?

Mēs sadarbībā ar analītiskā raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” veidotāju, populāro žurnālistu Gunti Bojāru piedāvājam pilnīgi jaunu formātu darbinieku izaugsmei un saliedēšanai – Bojāra spēles, kurās tiek attīstītas tieši šīs katram darbiniekam nepieciešamās prasmes. Un tas viss – caur analītiskiem un āķīgiem uzdevumiem, ar vieglu humora devu un negaidītu atrisinājumu.

Piesaki savu uzņēmumu!

Gleznu mednieki un apsargs

Ja negribi maksāt apsargam “kukuli”, ģībsti!  

Spēle īpaši piemērota ir uzņēmumu struktūrvienībām vai nelielu uzņēmumu kolektīviem – vadītājam ar savu komandu.

Spēlē ir jāizplāno stratēģija, veicamās darbības un jāsadala lomas starp komandas dalībniekiem. Tomēr ar plānošanu viss tikai sākas, spēlē katram dalībniekam būs iespēja likt lietā savas prasmes! Spēlē ir jāatšķetina uzdevumu ķēde, un, lai to veiktu, ir jāpielieto gan loģiskā domāšana, gan iztēle un reizēm arī viltība. Un, protams, sadarbība starp komandas dalībniekiem. Uzvaras gūšanā lielu lomu spēlēs pareizās taktikas izvēle.

Misija "Centrāltirgus"

Segvārds: tūrists. Uzdevums: dabūt pierādījumus!  

Spēle īpaši piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot komunikācijas prasmes, jo īpaši pārdošanas komandām, reklāmas, mārketinga, PR, klientu apkalpošanas speciālistiem un citiem, kuru darbs ikdienā ir saistīts ar komunikāciju.

Spēlē tiek doti vairāki uzdevumi, kas ir jāizpilda Centrāltirgus teritorijā, - gan foto orientēšanās, gan vērības uzdevumi, būs jāliek lietā arī sava izdoma un komunikācijas prasmes. Bet pirms spēles – jāizplāno taktika un jāsadala pienākumi, lai izdotos iegūt pēc iespējas vairāk punktu. Spēlei ir nepieciešams piemērots apģērbs, lai ērti varētu pārvietoties jebkādos laikapstākļos.

Privātdetektīvi

Pratini gudri un atklāj noziegumu!  

Spēle īpaši piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot loģiskās domāšanas un analītiskas prasmes, jo īpaši juristiem, auditoriem, revidentiem, finansistiem, grāmatvežiem, programmētājiem, žurnālistiem un citiem, kuru darbs ikdienās saistīts ar informācijas un datu analīzi. ​

Spēles uzdevumi saistīti gan ar informācijas analīzi - būs nepieciešams vērīgums, spēja saskatīt detaļas un kopsakarības, loģiskā domāšana un analītiskās prasmes. Bet tas nav viss - šis būs pārbaudījums komandas darbam un saspēlei, jo būs jādalās ar iegūto informāciju un jāmāk ieklausīties komandas biedros, kā arī kopīgi jāizplāno taktika cīņā par uzvaru. Uzvaras gūšanai noderēs arī komunikācijas prasmes, izdoma un atjautība. 

Jāņa atbrīvošana

Pēcsvētku rīts. Kur varēja pazust atslēga? 

​Spēle piemērota jebkura uzņēmuma komandai – maziem uzņēmumiem vai uzņēmumu departamentiem, jo spēlē nav nepieciešamas kādas specifiskas zināšanas, bet gan apķērība un spēja dinamiski un vienoti strādāt komandā.  

Spēle norisinās brīvā dabā. Spēlē jāizplāno taktika un jāsadala darba uzdevumi starp visiem komandas locekļiem. Lai atrastu slēpņus, nepieciešama veiklība un vērīgums, savukārt uzdevumu atšķetināšanā noderēs loģiskā un asociatīvā domāšana, kā arī attapība. Nozīme būs katram komandas loceklim!

Vairāk informācijas: bojaraspeles.lv

Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?