Pateicoties dažādiem ierobežojumiem, ikdienā daudz laika tiek pavadīts pie datora. Tāpēc pašā laikā būs jaunā attālinātā spēle, kurā uzdevumi tiks veikti ārā – katram darbiniekam savas dzīves vai darba vietas apkārtnē. Aicinām jūsu uzņēmumu piedalīties jaunajā attālinātajā komandu saliedēšanas spēlē - Misija "Kolēģi iziet ielās"!

Spēle ir enerģiska un azartiska, īpaši piemērota visiem, kas vēlas pilnveidot komunikācijas prasmes - pārdošanas komandām, reklāmas, mārketinga, PR, klientu apkalpošanas speciālistiem un citiem, kuru darbs ikdienā ir saistīts ar komunikāciju un sadarbību.

Spēles autors: populārais žurnālists, “Aizliegtā paņēmiena” vadītājs Guntis Bojārs.

PAR SPĒLI

  • Spēles laiks: 2,5-3 stundas
  • Dalībnieku skaits: līdz 16 dalībniekiem (darbs 4-5 dalībnieku komandās)
  • Cena: 25 EUR par 1 dalībnieku (cena norādīta bez PVN)
  • Norises vieta: interneta platformā un ārā sava rajona teritorijā
  • Spēles formāts: attālinātā komandu saliedēšanas spēle, stratēģijas spēle
  • Sarežģītības pakāpe: zema

Šodien kolēģiem ir jāizpilda īpaša misija - jādodas ārā katram savā apkārtnē ar mērķi iegūt pierādījumus vairākās kategorijās. Būs jāliek lietā gan vērība, gan izdoma, gan komunikācijas prasmes, lai savāktu pēc iespējas vairāk pierādījumus, par ko būs iespēja finālā saņemt punktus.

Bet tas vēl nav viss!  Dalībniekiem tiek piedāvāts arī izaicinājums – papildu uzdevumi, par ko ir iespēja nopelnīt papildu punktus. Bet te ir arī risks – ja izaicinājums netiks izpildīts, tad nopelnītie punkti tiks zaudēti. Tāpēc pirms doties misijā dalībniekiem rūpīgi jāizplāno sava stratēģija un jāsadala pienākumi, lai izdotos iegūt pēc iespējas vairāk punktu spēles finālā.

Šī ir spēle ar patiesu sacensības garu! Azarts un intriga saglabāsies līdz pašām beigām.

Kurai komandai izdosies nopelnīt vairāk punktu? 

Piesaki savu uzņēmumu!

Gaidām uzņēmumu komandas arī attālinātajās spēlēs:

Vairāk informācijas par spēlēm un pieteikšanās Bojaraspeles.lv vai pa tālruni 29404257.