Pirmā spēle kolektīva izaugsmei un saliedēšanai "Mākslas kolekcionāri", kuras autors ir "Aizliegtā paņēmiena” vadītājs Guntis Bojārs, tagad ir pieejama visiem darba kolektīviem! Šī ir intelektuālā spēle, kuras mērķis ir attīstīt darbinieku ikdienā nepieciešamās prasmes, tādas kā plānošana, lēmumu pieņemšana, analītiskā domāšana, un, protams, darbs komandā. Spēlē mākslas zināšanas nav nepieciešamas, toties vērīgums, sacensības gars un humora izjūta gan obligāta!

Spēle ir piemērota:

  • vadītājiem un vadošajiem darbiniekiem,
  • finanšu un grāmatvedības nodaļas kolektīviem;
  • juridiskā biroja kolektīviem;
  • nelielu uzņēmumu kolektīviem;
  • dažādu uzņēmuma struktūrvienību kolektīviem;
  • un tik pat labi komandām, kuru sastāvā ir dažāda līmeņa un prasmju darbinieki - jo daudzveidīgākas prasmes, jo veiksmīgāk izdosies sasniegt mērķi!

Dalībnieku skaits: 6-10 dalībnieki (2 komandas)

Spēles ilgums: 2-3 stundas

Spēles formāts: stratēģijas spēle, intelektuālā spēle, komandas saliedēšanas spēle, pašizaugsmes spēle

Kāpēc piedalīties?

Bojāra spēles ir pilnīgi jauns formāts darbinieku izaugsmei un saliedēšanai.  

Profesionālās prasmes var iegūt daudz kur - kursos, augstskolās, semināros, grāmatās, darbā. Bet kur iemācīties pieņemt lēmumus? Kur iemācīties saskatīt detaļas un kopsakarības? Kur iemācīties uzticēties un rēķināties? Bojāra spēlēs tiek attīstītas tieši šīs katram darbiniekam nepieciešamās prasmes. Un tas viss – caur analītiskiem un āķīgiem uzdevumiem un ar vieglu humora devu.

Spēles "Mākslas kolekcionāri" darbība norisinās izstāžu zālē, kurā gaidāma izstādes vērtīgāko darbu izsole. Katra komanda vēlas tos iegūt savā īpašumā, taču – kā lai uzzina, kuri darbi ir vērtīgi, bet kuri darbi – viltojumi? Izstādes darbinieka rīcībā ir neatkarīgas auditorkompānijas sniegtais atzinums par darbiem, bet tas ir paslēpts drošā vietā - seifā. Savukārt norādes uz seifa kodu ir paslēptas izstādes zālē. Un spēle sākas! 

Taktika un plānošana, vērīgums un precizitāte, atjautība un attapība – ar šo vien nepietiks! Vēl ir vērīgais izstādes apsargs, kurš uzrauga izstādes eksponātus. Te būs jāliek lietā arī radošums un humora izjūta. Kā novērst apsarga uzmanību? Kurš kuru apspēlēs un iegūs vērtīgākos izstādes darbus? Intriga saglabāsies līdz spēles beigām.

Vairāk informācijas www.bojaraspeles.lv.

Bojāra spēļu pārstāvis un organizators ir SIA “Izdevniecība iŽurnāli”. Par dalības nosacījumiem un laika rezervāciju sazinieties ar mums seminari@iZurnali.lv vai 66 91 55 71.