Jau otro gadu rīkojam izglītojošas vasaras nometnes bērniem, lai attīstītu viņos biznesa un stratēģisko domāšanu, mācītu saskatīt likumsakarības un apgūtu lietas, ko skolās nemāca. Arī šovasar notiks dienas nometne “Mazais direktors”.

Skolās šobrīd bērniem māca lasīt, rakstīt, rēķināt, atšķirt sēni no ziloņa, piešūt pogu un uzzīmēt māju, bet vai “lielajā dzīvē” ar to ir gana? Ir skaidrs, ka nākotnes  direktoru prasmes jāsāk pilnveidot jau bērnībā, attīstot viņu talantus un stiprās puses, trenējot reakciju un asprātību, sniedzot arvien jaunas zināšanas, mācot domāt stratēģiski un darboties komandā. To visu radošā gaisotnē ar spēlēm un pārdomātiem uzdevumiem attīstīsim nedēļu ilgā dienas nometnē, kurā aicinām piedalīties puišus un meitenes 7–12 gadu vecumā.

Plānots, ka mazie direktori nometnē mācīsies izvirzīt mērķus, dosies ekskursijā uz vienu no vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem “Accenture”, lai ieraudzītu tā ikdienu un piedalītos dizaina domāšanas meistarklasēs, apgūs biznesa plāna veidošanas pamatus, risinās āķīgus uzdevumus, darbosies individuāli un komandās, kā arī piedalīsies dažādās attīstošās spēlēs.

Nometni vadīts profesionālo žurnālu “iFinanses” un “iTiesības” redaktore Linda Tunte.

“Izdevniecība “iŽurnāli” šovasar piedāvā divas dienas nometnes:

  • no 01.06. līdz 05.06. (7 līdz 9 gadus veciem bērniem);
  • no 15.06. līdz 19.06. (10 līdz 12 gadus veciem bērniem).

Plašāka informācija un pieteikšanās – www.mazaisdirektors.lv.