Ārkārtējā situācija valstī šobrīd pagarināta līdz 12.maijam, un tas nozīmē, ka vēl vismaz mēnesi turpināsim strādāt attālināti un satikšanās ar darba kolēģiem būs liegta.  Kā šajā laikā nezaudēt saikni ar kolēģiem? Kā uzturēt komandas garu? Kā veicināt komunikāciju, neskatoties uz fizisko attālumu? Kā vairot prieku un optimismu, kas noderēs ikdienas darbā?

"Izdevniecība iŽurnāli" aicina piedalīties Latvijā pirmajā attālinātajā komandas saliedēšanas spēlē “Karantīnas māksla”, kuras autors ir populārais žurnālists, "Aizliegtā paņēmiena" veidotājs, Bojaraspeles.lv idejas autors Guntis Bojārs.

Šī ir pirmā attālinātā komandas saliedēšanas spēle Latvijā, kas ir speciāli radīta visiem uzņēmumiem un to darbiniekiem, kas ārkārtējās situācijas valstī dēļ ir spiesti strādāt attālināti no savām mājām vai arī atrodas karantīnā un tādējādi ir ilgstoši izolēti no pārējiem darba kolēģiem. Arī mūsu birojs ir starp tiem, tāpēc labi apzināmies, cik būtiski šajā laikā ir saglabāt komandas garu, optimismu, motivāciju strādāt un sajust domu biedra plecu.

Spēles galvenais mērķis - komandas saliedēšana, sadarbība un iesaistīšana. Spēle notiks tiešsaistē, komunikācijai izmantojot visus iespējamos e-saziņas līdzekļus.

Spēles sākumā komandām tiek iedoti uzdevumi, kurus komandas var veikt, tikai strādājot komandā, atbalstot vienam otru un  pielietojot visas savas radošās prasmes, attapību un izdomu. Rezultāts - radīts kopīgs “mākslas darbs” - tās var būt gan fotogrāfijas, gan videomateriāli, gan teksti, gan skaņas. Mākslas darbi taču ir tik dažādi! Tā būs īsta karantīnas māksla.

Šī ir izaicinājumu un jautrības pilna spēle ar patiesu sacensības garu! Pēc spēles dalībnieki būs enerģijas un optimisma pilni un varēs vēl ilgi pārspriest kopā piedzīvoto.

Piesaki savu uzņēmumu!

Vairāk informācijas par spēli un pieteikšanos www.bojaraspeles.lv.