Šobrīd, kad ieviesti stingri pulcēšanās ierobežojumi, ir skaidrs, ka Ziemassvētku un Jaunā gada pasākumi to klasikā izpratnē kolektīvos svinēti netiks. Tomēr Ziemassvētki ir un paliek kopā būšanas prieks, tāpēc mēs iesakām visiem uzņēmumiem pieteikties attālinātajai komandu Ziemassvētku spēlei!

Gaidām visus uzņēmumus un to darbiniekus attālinātās spēles “Karantīnas māksla” Ziemassvētku speciālislaidumā "Kur slēpjas vecītis?", kuras autors ir populārais žurnālists, "Aizliegtā paņēmiena" veidotājs, Bojaraspeles.lv idejas autors Guntis Bojārs.

Ziemassvētku spēles galvenais mērķis – uzņēmuma darbinieku saliedēšana, sadarbība un, protams, Ziemassvētku kopā būšanas prieka radīšana. Un tas viss – caur atjautīgiem un āķīgiem uzdevumiem, kurus atrisināt varēs tikai, strādājot kopā.

Spēles norise

Spēles galvenais uzdevums: izmantojot spēles laikā iegūtos pavedienus, atminēt, kur slēpjas Ziemassvētku vecītis.

Komandām tiks doti vairāki uzdevumi, kurus izpildīt varēs, tikai liekot lietā visas komandas biedru prasmes, jo uzdevumu veikšanai būs nepieciešams gan radošums, gan loģiskā domāšana, gan tehnoloģiju lietošanas iemaņas, un noteikti – komunikācija un sadarbība. Katram komandas dalībniekam būs iespēja pelnīt punktus savai komandai, bet katrs punkts var būt izšķirošais! 

Šī ir spēles ar īstu sacensības garu, kurā nav nejaušību! Visa spēles gaitā iegūtā informācija noderēs fināla uzdevumā, tādējādi saglabājot azartu un intrigu līdz pašām spēles beigām. Pēc spēles dalībnieki būs pozitīvi uzlādēti un vēl ilgi varēs pārspriest kopā piedzīvoto.

Kurai komandai izdosies pirmai atminēt, kur slēpjas Ziemassvētku vecītis?

Vairosim Ziemassvētku noskaņu kopā!

Piesaki savu uzņēmumu!

Vairāk informācijas un pieteikšanās - www.bojaraspeles.lv.