Rudenī liela daļa uzņēmumu aktīvi plāno savus nākamā gada budžetus. Šogad šis ir īpaši izaicinošs process, jo jāliek kopā tik daudz nezināmā un neprognozējamā. Taču pēc kārtīgi padarīta darba pienākas arī laba atpūta. Esam izstrādājuši jaunu komandu saliedēšanas spēli “Mafijas apkarošana”! Pie tam, šajā spēlē dalībnieki nevis sacenšas sava starpā, bet gan dodas uz vienu kopīgu mērķi - izglābt uzņēmumu!

Par spēli

Mālpils muižā notiek uzņēmuma gada plānošanas sapulce. Viss norit, kā plānots, atmosfēra radoša un darbīga. Un, kā jau tas pienākas, pēc labi padarīta darba visi dodas svinīgajās vakariņās. Joki un jautrība sit augstu vilni…. Pēkšņi tiek saņemta neparasta ziņa - uzņēmuma vadītājs ir nolaupīts! Kas tas par joku?! Tikko taču viņš teica uzrunu! Visi lūkojas apkārt, bet vadītāja patiešām nekur nav… Saņemtā informācija liecina, ka vadītāju ir nolaupījis mafijas grupējums, kurš grib pārņemt uzņēmumu savā kontrolē. Muižas teritorija ir ieņemta, un par notiekošo ir kategoriski aizliegts ziņot policijai.

Vai kolēģiem izdosies atklāt mafiju, atbrīvot savu šefu un izglābt uzņēmumu? Laika nav daudz…

  • Spēles laiks: 2 – 2,5 h (dienas tumšajā laikā)
  • Dalībnieku skaits: 18 - 40
  • Spēles formāts: detektīvspēle ar realitātes un mistikas elementiem, intelektuāli izklaidējoša spēle
  • Norises vieta: Mālpils muiža

Darbošanās notiek komandās, katrai komandai ir jāizpilda kāds noteikts uzdevums, bet, lai to paveiktu, ir jāsadala darba pienākumi, jo laiks ir ierobežots. Katram būs iespēja likt lietā savas stiprās puses un iesaistīties kopējā misijā, jo darbu būs daudz. Kurš ir bezbailīgs? Kurš – veikls? Kuram ir spēcīga analītiskā domāšana? Kurš ir vērīgs, bet kurš – atjautīgs? Būs nepieciešamas visas šīs prasmes un sadarbība, jo tikai tad, kad visas komandas ir atrisinājušas savus uzdevumus, var atklāt noziegumu, atbrīvot vadītāju un izglābt savu uzņēmumu.

Atrodoties ārpus ikdienas ierastās vides, tumsā un mistiskā gaisotnē, atklāsies vēl līdz šim neatklātas dalībnieku stiprās puses, rīcība un domu gājiens, kā arī tiks pastiprināts uzticības līmenis kolēģos.

Papildus - esam izveidojuši unikālu piedāvājumu, kas ļauj spēlē iekļaut realitātes elementus - noziegums tiek pastrādāts uzņēmuma sapulces/konferences vai svinību laikā, iepriekš neinformējot uzņēmuma darbiniekus, radot īstu detektīva noskaņu. Mālpils muiža saviem viesiem nodrošina visu nepieciešamo - aprīkotas telpas sapulcēm/konferencēm, ēdināšanu, kā arī nakšņošanu.

Vairāk par spēli un īpašo piedāvājumu Bojaraspeles.lv.