Autorizēties

Vasaras nometnes bērniem un jauniešiem

Lai dalītos ar uzkrātajām zināšanām un nodotu savu pieredzi jaunajai paaudzei, 2019.gada vasarā mēs sākām organizēt dienas nometnes bērniem un jauniešiem, kopš tā laika norisinājušās jau astoņas nometnes. Tajās bērniem un jauniešiem ir iespēja apgūt darba dzīvei nepieciešamās zināšanas un prasmes, un tās pielietot arī praksē. Nometnes vada un ar jauniešiem strādā paši Izdevniecības darbinieki, tādējādi nometnes dalībniekiem dodot iespēju mācīties no savas jomas profesionāļiem. Un mums ir ko dot!

Gaidām Jūsu atvases 2022. gada vasaras nometnēs!

Aicinām mazos direktorus uz šovasar beidzamo nometni! Mazais direktors

nometnes autore un vadītāja ir “Izdevniecības iŽurnāli” redaktore Linda Tunte

Par direktoru nekļūst vienā dienā, tam ir jāgatavojas jau no bērnības, tāpēc nometnē trenējam stratēģisko domāšanu, matemātikas prasmes, mācāmies strādāt komandās un individuāli, uzzinām arī lielo direktoru pieredzi, piedalāmies dažādās meistarklasēs, bet beigās – izbaudām labi paveikta darba rezultātus. Pie tam - nometnē bērni paši pelna un krāj īstu Nometnes naudu un mācās izprast tās nozīmi. Enerģiska un azartiska darbošanās tiek sabalansēta ar draudzīgu un radošu atmosfēru nometnē.

Jaunums! Attālinātā nometne jauniešiem – jau no 15. jūnija Jaunais izmeklētājs

nometnes autors un vadītājs ir raidījuma “Aizliegtais paņēmies” veidotājs, žurnālists Guntis Bojārs

Nometne veidota netipiskā formātā – kā liela spēle. Mēs esam pārliecināti, ka spēle ir piemērotākais formāts, kā aizraujošā un azartiskā gaisotnē trenēt analītisko domāšanu, vērību, spēju analizēt, pamanīt detaļas, domāt netipiski, neuzķerties uz stereotipiem un vispārpieņemtām lietām, vienmēr meklēt savu, oriģinālu risināju. Jautrība, negaidīti pavērsieni, izaicinājums pelēkajām šūniņām tiek sabalansēts ar darbu komandā un draudzīgu atmosfēru nometnē.

Vairāk informācijas: nometnes@iZurnali.lv vai 66 91 55 71.

Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?