Autorizēties
 • 21.11.2019
  Katrs grāmatvedis praksē ir saskāries ar uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) piemērošanas jautājumiem, un jo īpaši neskaidrības var rasties gada beigās, kad jāsagatavo gada pēdējā UIN deklarācija par decembri - tā ir obligāta visiem! Seminārā izskatīsim svarīgākos jautājumus, ar kuriem grāmatvežiem nākas saskarties UIN praktiskās piemērošanas gaitā.
 • 27.11.2019
  Labi jaunumi! 2019.gads ir atnācis ar jaunām iespējām efektīvai e-dokumentu pārvaldībai. Seminārā runāsim par jaunāko tehnoloģiju izmantošanu darbā ar e-dokumentiem, elektroniskiem parakstiem un adresēm, to glabāšanas un arhivēšanas principiem, kā arī sniegsim ieskatu mūsdienīgos rīkos, kas izmantojami, strādājot ar informāciju un dokumentiem gan latviešu, gan citās valodās.
 • 06.12.2019
  Tā kā Valsts ieņēmumu dienests (VID) aktīvi veic PVN kontroles pasākumus, seminārā tiks sniegti ieteikumi, kā sagatavoties auditam, komunicēt ar VID auditoriem un sniegt informāciju, kā arī apstrīdēt negatīvus lēmumus un citi noderīgi padomi, kā sagatavoties pārbaudei, lai tā noritētu ar pēc iespējas mazāk problēmām.
 • 13.12.2019
  Tuvojoties gada pārskatu iesniegšanas termiņam, atgādināsim, kādas normatīvo aktu izmaiņas jāņem vērā, saga­tavojot 2019.gada pārskatu, kā VID EDS aizpildīt strukturēto pielikumu, kā arī aplūkosim būtiskākos un praksē neskaidros jautājumus saistībā ar finanšu pārskatiem. Lektores - zvērināta revidente Silvija Gulbe un revīzijas projektu vadītāja Agnese Paulsone - sniegs praktiskus padomus!
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?