Autorizēties
 • 24.10.2019
  Seminārā tiks dots ieskats noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas, kā arī starptautisko un nacionālo sankciju normatīvo prasību ieviešanā – iekšējās procedūras, kas jāveic uzņēmumā, būtiskākie risku novēršanas un klientu izpētes elementi, kā arī atbildība par prasību neievērošanu.
 • 30.10.2019
  Kas jāņem vērā, organizējot darba laiku 2020.gadā? Kā izstrādāt darba laika grafikus, ja darbiniekam ir noteikts maiņu vai summētais darba laiks? Kā atbilstoši Darba likuma normām un noteiktajam darba laikam jāaprēķina ikgadējais atvaļinājums, papildu atvaļinājums, atvaļinājuma kompensācija? Šos un citus ar darba laika uzskaiti saistītus jautājumus seminārā ar piemēriem skaidros iecienītais rakstu autors Māris Linga.
 • 27.11.2019
  Labi jaunumi! 2019.gads ir atnācis ar jaunām iespējām efektīvai e-dokumentu pārvaldībai. Seminārā runāsim par jaunāko tehnoloģiju izmantošanu darbā ar e-dokumentiem, elektroniskiem parakstiem un adresēm, to glabāšanas un arhivēšanas principiem, kā arī sniegsim ieskatu mūsdienīgos rīkos, kas izmantojami, strādājot ar informāciju un dokumentiem gan latviešu, gan citās valodās.
 • 06.12.2019
  Tā kā Valsts ieņēmumu dienests (VID) aktīvi veic PVN kontroles pasākumus, seminārā tiks sniegti ieteikumi, kā sagatavoties auditam, komunicēt ar VID auditoriem un sniegt informāciju, kā arī apstrīdēt negatīvus lēmumus un citi noderīgi padomi, kā sagatavoties pārbaudei, lai tā noritētu ar pēc iespējas mazāk problēmām.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?