67280693 info@iZurnali.lv
Autorizēties
 • 09.03.2021
  Šobrīd grāmatvedības dokumentu aprite e-vidē notiek daudz aktīvāk nekā iepriekš, kas liek rasties arvien jauniem jautājumiem un neskaidrībām. Aicinām uz vebināru, lai uzzinātu, kā pareizi veidot elektronisko dokumentu plūsmu ne tikai no normatīvo aktu piemērošanas viedokļa, bet arī no praktiskās puses.
 • 16.03.2021
  Tuvojas gada pārskatu iesniegšanas termiņš. Šogad būtiskākās izmaiņas ir saistītas ar Covid-19 dēļ ieviestajiem saimnieciskās darbības ierobežojumiem, līdz ar to vebinārā īpašu uzmanību pievērsīsim aktīvu novērtēšanai, vērtības samazināšanās izvērtēšanai un citu bilances posteņu novērtēšanai. Tāpat apskatīsim gada pārskatā iekļaujamo informāciju un saņemtā finansiālā atbalsta Covid-19 ietekmes seku novēršanai atspoguļošanu.
 • 26.03.2021
  Šī gada 5.janvārī stājās spēkā Darba likuma grozījumi, kas paredz jaunus pienākumus Latvijas darba devējam, kas norīko savus darbiniekus strādāt citā ES valstī, ārvalstu darba devējam, kas nosūta darbiniekus strādāt Latvijā, kā arī Latvijas uzņēmumam, kas izmanto šo uzņēmumu pakalpojumus.
 • 08.04.2021
  Kā atvieglot ikdienas darba procesus, lai darbus paveiktu ātrāk, saglabājot vai pat uzlabojot kvalitāti? Turpinot pagājušā gada decembrī konferencē “Elektroniskie dokumenti uzņēmumos” aizsākto tēmu, žurnāls “iFinanses” organizē forumu, kura laikā uzsvars tiks likts uz praktisko e-risinājumu ieviešanu uzņēmumu ikdienā, lai modernizētu un efektivizētu saimniecisko darbību.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?