Autorizēties
  • 28.09.2023
    Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, aicinām uz izstādi-forumu "Uzņēmuma elektronizācija 2023"! Lai uzlabotu darba produktivitāti un palielinātu efektivitāti, uzņēmējiem vienmēr jādomā, ko darīt gudrāk un citādāk. ​Ir pienācis laiks uzņēmuma elektronizācijai – taupīsim laiku, strādāsim gudrāk un produktīvāk!
  • 11.10.2023
    Aicinām grāmatvežus un citus interesentus, kuri ikdienas darbā veic aprēķinus, apkopo un analizē informāciju, izmantojot "Excel" tabulas, uz “Excel” meistarklasi. Meistarklasēs dalībnieki risinās uzdevumus, lai apgūtu vai atsvaidzinātu zināšanas par “Excel” funkcionalitāti. Ar savām zināšanām par "Excel" pielietojumu ikdienas darbā dalīsies Baiba Vasečko, kurai ir vairāk nekā 15 gadu darba pieredzes galvenā grāmatveža amatā un finanšu sfērā. Tiekamies klātienē trīs reizes!
  • 13.10.2023
    Pamata prasības darba tiesisko attiecību izbeigšanai noteiktas Darba likumā, tomēr dzīvē ne viss ir tik vienkārši. Labā prakse šajā jomā saistīta ar samērā birokrātisku procesu dokumentu klāstā. Lai arī likums šādu slogu darba devējiem neuzliek, vienmēr jāatceras, ka darba strīda gadījumā tieši darba devēja pienākums būs sniegt pierādījumus. Pieredzējusī darba tiesību eksperte Karīna Platā sniegs noderīgus ieteikumus un dalīsies ar atziņām no savas prakses.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?