Autorizēties
 • 19.08.2022
  2022. gada 1. augustā stājās spēkā apjomīgas izmaiņas Darba likumā, kas būtiski ietekmē darbinieku un darba devēju tiesības un pienākumus. Šajā vebinārā tiks skaidrots ko tieši paredz jaunie grozījumi Darba likumā, skaidrosim ko sagaidīt no jaunajiem grozījumiem pārbaudes laika noteikšanā, kādas prasības paredzētas darba līgumos. Kā arī, skaidrosim svarīgākās tiesu spriedumu atziņas – kā izvērtēt darbinieka pārkāpumu, cik tas ir būtisks, kādam jābūt darba uzteikumam un citas svarīgas tēmas.
 • 24.08.2022
  Šis gads iesācies ar notikumu, kas veicinās noteikta veida iepakojumu savākšanu un apstrādi, kā rezultātā apkārtne kļūs tīrāka un sakoptāka. Tātad–arī Latvijā ir sākusi darboties depozīta sistēma. No grāmatvedības uzskaites un nodokļu piemērošanas viedokļa ir gana daudz nianses, kas jāzina saistībā ar depozīta maksas norādīšanu un uzskaiti grāmatvedībā.
 • 26.08.2022
  Vebināra laikā pārrunāsim PVN piemērošanas pārrobežu darījumos (preču piegādes un pakalpojumu sniegšanas darījumos) pamatprincipus un piemērošanas praksi, prasības attaisnojuma dokumentu noformēšanā un darījumu deklarēšanā. Apspriedīsim aktualitātes minētajos darījumos, priekšnodokļa atskaitīšanas nianses, kā arī efektīvas PVN piemērošanas jautājumus. Runāsim par VID PVN kontroli un risināsim PVN piemērošanas piemērus.
 • 14.09.2022
  Personāla lietvedība tikai ārēji šķiet vienkārša profesija, bet patiesībā personāla lietvedim ir jāzina ļoti daudz. Personāla dokumentu aprites organizācija ir atkarīga gan no organizācijas struktūras, darbinieku skaita, gan arī no personāla cilvēku iemaņām un zināšanām.Kādi dokumenti nepieciešami dažādās ikdienas situācijās ar darbiniekiem? Kā mazināt papīra dokumentu plūsmu? Kādas ir aktuālās personāla lietvedības tendences? Būs arī praktiski piemēri!
 • 22.09.2022
  Vebinārā tiks apskatīti būtiskākie muitas atļauju jautājumi. Muitas un nodokļu konsultante Elīna Lapsa sniegs teorētisko un praktisko ieskatu muitas atļauju darbības procesā. Tiks apskatīta aktuālā informācija par muitas atļauju veidiem un komersantu ieguvumiem. Vebinārā tiks detalizēti skaidroti muitas atļauju iegūšanas un izpildes kritēriji, nepieciešamā informācija un veicamās darbības gan muitas atļauju saņemšanas procesā, gan turpmākā muitas atļauju kritēriju izpildes laikā.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?