Reklāma aizvērsies pēc...

Autorizēties
Grāmatvedība
Jadviga Neilande
Autors
Jadviga Neilande
Redaktors
Kristīne Dzelstiņa

Iekšējās kontroles sistēma

10.12.2018.

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā noteikts obligāts pienākums uzņēmumiem izveidot noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas iekšējās kontroles sistēmu (Iekšējās kontroles sistēma), tajā skaitā izstrādāt attiecīgu politiku un procedūras.

Šajā iRokasgrāmatā ir pieejams paraugs Iekšējās kontroles sistēmai, kas izstrādāta grāmatvedības ārpakalpojuma, audita, nodokļu konsultāciju un juridisko pakalpojumu sniedzējiem. iRokasgrāmatā ietverti obligāto noteikumu paraugi un veidlapas, kuras ir ērti lejuplādējamas un papildināmas atbilstoši katra uzņēmuma darbības specifikai.

120.00 EUR
Aivars Ludboržs
Autors
Aivars Ludboržs
Redaktors
Kristīne Dzelstiņa

Grāmatvedības organizācijas dokumentu izstrādāšana

16.02.2018.

Rokasgrāmatā ir iekļauti konkrēta uzņēmuma pilnīgi visi grāmatvedības organizācijas dokumenti, kuri savā starpā ir saistīti. Tiek sniegti ieteikumi šo dokumentu izstrādei, kā arī katrai nodaļai pievienoti dokumentu paraugi un veidlapas, kas izstrādātas, ņemot vērā aktuālo normatīvo aktu prasības. Turklāt visu informāciju var arī nokopēt un ielīmēt, lai pēc tam to apstrādātu un sagatavotu savam uzņēmumam atbilstošus grāmatvedības dokumentus.

179.00 EUR
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?