67280693 info@izurnali.lv
Autorizēties

Breksita ietekme uz preču apriti

Lielbritānija, izstājoties no Eiropas Savienības (ES), faktiski tiks pielīdzināta trešajām valstīm, kas nozīmē visa veida muitas formalitāšu kārtošanu, pārvietojot preces starp Lielbritāniju un ES. Tāpat spēkā stāsies arī muitas iestāžu īstenotie ES tirgus aizsardzības pasākumi, kas nozīmē arī noteikta veida preču ierobežotu un kontrolētu apriti. Citiem vārdiem sakot, preču ievešana vai izvešana no Lielbritānijas tiks pielīdzināta preču apritei, piemēram, ar Krieviju vai Ķīnu, ar visām no tās izrietošajām muitas formalitātēm, nodokļu aprēķiniem, licenču nepieciešamību, preču atbilstības kontroli un ierobežojumiem.
 • Datums
  17.10.2019.
 • Laiks
  10:00 - 12:00
 • Vieta
  Islande Hotel, Ķīpsalas iela 2, Rīga
  Skatīt karti
Pieteikties
Cena bez PVN
58.83EUR /Ne-abonentiem
Cena bez PVN
50EUR /Abonentiem
Svarīgi! Ja esat iFinanses 12 mēnešu abonents un vēlaties izmantot īpašo cenu, pirms pieteikuma aizpildīšanas, lūdzu, autorizējieties ar savu e-pastu un paroli!
Semināra tēmas:
 • Preču aprites iespējamie varianti;
 • muitas formalitāšu kārtošana, ievedot un izvedot preces;
 • nepieciešamie dokumenti;
 • piemērojamās procedūras.
Darba kārtība:

09.30 - 10.00 reģistrācija, rīta kafija

10.00 - 12.00 semināra norise

Kontaktpersonas:
Kontaktpersona bez bildes
Vita Cīrule
20052067
Dalības anulēšana:
Ja semināra dalībnieks savu dalību seminārā atsauc līdz 14.10.2019. (ieskaitot), dalībniekam tiek atmaksāta dalības maksa, ieturot kompensāciju 50% apmērā. Ja dalība tiek atsaukta pēc 14.10.2019., dalības maksa netiek atmaksāta. Ja neparedzētu apstākļu dēļ uz semināru nevarat ierasties, Jūsu vietā pasākumu drīkst apmeklēt cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot, nosūtot informāciju uz e-pastu info@izurnali.lv.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?