Autorizēties

Konference

IZSTĀDE-FORUMS

IZSTĀDE-FORUMS "Uzņēmuma elektronizācija 2023"

Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, aicinām uz izstādi-forumu "Uzņēmuma elektronizācija 2023"! Lai uzlabotu darba produktivitāti un palielinātu efektivitāti, uzņēmējiem vienmēr jādomā, ko darīt gudrāk un citādāk. ​Ir pienācis laiks uzņēmuma elektronizācijai – taupīsim laiku, strādāsim gudrāk un produktīvāk!
 • Datums
  28.09.2023.
 • Laiks
  09:00 - 17:00
 • Vieta
  ATTA CENTRE, Krasta iela 60, Rīga
  Skatīt karti
Pieteikties
Cena bez PVN
41.32EUR /Ne-abonentiem
Svarīgi! Ja esat iFinanses 12 mēnešu abonents un vēlaties izmantot īpašo cenu, pirms pieteikuma aizpildīšanas, lūdzu, autorizējieties ar savu e-pastu un paroli!
Konferences tēmas:

IZSTĀDĒ varēsi iepazīties ar tieši Tavam uzņēmumam piemērotākajiem risinājumiem. Uzzināsi, ar ko sākt un kādus ieguldījumus prasīs procesu elektronizācija. Un pārliecināsies, ka tas nav grūti, dārgi un sarežģīti! Tāpat iepazīsi dažādus produktivitātes uzlabošanas rīkus, kas ļaus sakārtot uzņēmuma procesus un atvieglot ikdienas darbu rutīnu.

Paralēli izstādei norisināsies FORUMS, kurā ar vadošajiem ekspertiem aplūkosim elektronizācijas nozīmību mūsdienu uzņēmējdarbībā un tās juridiskos aspektus, kā arī šī brīža aktuālāko tēmu – produktivitāti.

PRAKTISKIE RISINĀJUMI tiks prezentēti pasākuma apmeklētājiem uz atsevišķas skatuves, skaidrojot konkrētā pakalpojuma vai produkta priekšrocības un nepieciešamību tieši Tavā uzņēmumā. Pirms un pēc prezentācijām ar šiem produktiem varēsi iepazīties vēl padziļinātāk izstādes stendos. 

Vairāk informācijas: e-izstade.lv

Darba kārtība:

Kontaktpersonas:
Vita Cīrule
Vita Cīrule
66915571 (sazinies arī WhatsApp)
Jānis Ruņģis
Jānis Ruņģis
29404257
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?