Autorizēties

iVeidlapas ir izstrādātas word un excel formātā. Lai piekļūtu veidlapai, jums pie faila, kas atrodas zem attiecīgās veidlapas nosaukuma, jāizvēlas Lejuplādēt.  Pēc veidlapas atvēršanas, tā ir jāizdrukā vai arī jāsaglabā atbilstošajā mapē jūsu datorā. 

Veidlapas ir aizpildāmas un papildināmas atbilstoši lietotāja nepieciešamībai un saimnieciskās darbības specifikai.

Word formātā (*.doc faili) sagatavoto veidlapu lietošana

  1. Word veidlapas var aizpildīt datorā vai arī izdrukāt un aizpildīt ar roku.
  2. Līniju vietās ir jāieraksta nepieciešamie dati.
  3. Kvadrātiekavās [...] ir paskaidrojošais teksts. Sagatavotam dokumentam teksts kvadrātiekavās ir jāizdzēš. Lietotāja ērtības labad teksts kvadrātiekavās var būt ietonēts citā krāsā.
  4. Slīprakstā ir ievietots teksts vietās, kur ir izvēles iespējas – jums jāatstāj nepieciešamais variants, un pārējais teksts jāizdzēš.

Excel formātā (*.xls faili) sagatavoto veidlapu lietošana

Ja veidlapā ir jāievada dažādi cipari un skaitļi, iesakām izmantot excel formāta veidlapas!

  1. Excel veidlapas ir ērti lietojamas datorā, lai veiktu kalkulācijas un dažādus aprēķinus, piemēram, nodokļu aprēķinu, kopsummu aprēķinu utt. Veidlapās ir iestrādātas formulas, kas atvieglo veidlapu lietošanu un samazina kļūdas aprēķinos.
  2. *.xls failos ieraksti jāveic TIKAI rozā tonī iekrāsotajos laukos; pelēkajos laukos ir iestrādātas formulas, ar kuru palīdzību aprēķini tiks veikti automātiski. Uzmanību! Izdzēšot formulas, var rasties kļūdas aprēķinos!
  3. Kvadrātiekavās [...] ir paskaidrojošais teksts. Sagatavotam dokumentam teksts kvadrātiekavās ir jāizdzēš. 
  4. Ja veidlapās ievietojat papildu līnijas vai kolonnas, neaizmirstiet pārkopēt arī formulas, kas ievadītas pelēkajos laukos!
Piesakies jaunumu e-pastam!
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?