Autorizēties

Intelektuāli izklaidējoša spēle darba kolektīviem “Mākslas kolekcionāri”

Pirmā intelektuāli izklaidējošā spēle darba kolektīviem, kuras autors ir "Aizliegtā paņēmiena” vadītājs Guntis Bojārs, "Mākslas kolekcionāri”. P.S. Spēlē mākslas zināšanas nav nepieciešamas, toties vērīgums, sacensības gars un humora izjūta gan obligāta! Lai rezervētu jūsu kolektīvam ērtāko spēles laiku - sazinieties ar mums! Spēles ir pieejamas katru darba dienu un sestdienās.
 • Datums
  12.12.2019.
 • Laiks
  13:00 - 15:30
 • Vieta
  Maskavas iela 10, Rīga (Spīķeru kvartāls)
  Skatīt karti
Piedodiet, brīvu vietu vairs nav!
Semināra tēmas:

Profesionālās prasmes var iegūt daudz kur - kursos, augstskolās, semināros, grāmatās, darbā. Bet kur iemācīties pieņemt lēmumus? Kur iemācīties saskatīt detaļas un kopsakarības? Kur iemācīties uzticēties un rēķināties? Bojāra spēlēs tiek attīstītas tieši šīs katram darbiniekam nepieciešamās prasmes. Un tas viss – caur analītiskiem un āķīgiem uzdevumiem un ar vieglu humora devu un negaidītu atrisinājumu.

“Mākslas kolekcionāri”

Divas komandas, viens apsargs.

Kurš kuru apspēlēs un iegūs vērtīgākos izstādes darbus?

Dalībnieku skaits: 8-10 dalībnieki

Spēles ilgums: 2-3 stundas

Spēles formāts: komandas saliedēšanas spēle

Norises laiks: pēc vienošanās

Dalības maksa uzņēmumam: 500 eiro (plus PVN)

Spēles darbība norisinās izstāžu zālē, kurā gaidāma izstādes vērtīgāko darbu izsole. Katra komanda vēlas tos iegūt savā īpašumā, taču – kā lai uzzina, kuri darbi ir vērtīgi, bet kuri darbi – viltojumi? Izstādes darbinieka rīcībā ir neatkarīgas auditorkompānijas sniegtais atzinums par darbiem, bet tas ir paslēpts drošā vietā - seifā. Savukārt norādes uz seifa kodu ir paslēptas izstādes zālē. Un spēle sākas!

Atjautība un attapība, vērīgums un precizitāte, plānošana un taktika – ar šo nu galīgi nepietiks! Vēl ir vērīgais izstādes apsargs, kura uzmanību nāksies novērst visradošākajos veidos. Kā novērst apsarga uzmanību? Kurš kuru apspēlēs un iegūs vērtīgākos izstādes darbus?

Kāpēc piedalīties?

Pilnveidot katram darbiniekam nepieciešamās prasmes un gūt prieku vienlaicīgi – tā ir Bojāra spēļu atslēga.

Plānošana – lai sasniegtu mērķi, vispirms ir jāizplāno veicamie darbi un to secība. Procesā var nākties arī mainīt taktiku! Jo lai sasniegtu mērķi, jāizmēģina dažādas stratēģijas. Vai svarīgāks ir laiks? Vai nauda? Vai vienkārši labi pavadīts laiks? Atkarībā no tā arī rezultāts!

Analītiskās prasmes - saskatīt likumsakarības, tās izprast un pielietot darbā – tas ir jebkura tagadnes un nākotnes darbinieka pamatu pamats. Darba tirgū vienmēr pieprasīti būs darbinieki, kas prot domāt plašāk.

Lēmumu pieņemšana – lai pieņemtu lēmumu, nākas apsvērt tik daudzus par un pret. Un lēmums nozīmē arī uzņemties atbildību par sekām. Bet tikai pieņemot lēmumu, var virzīties uz mērķi! Vai lēmums ir bijis pareizs? Un ko nākamreiz varētu darīt citādāk? Izspēlēsim!

Komunikācija un sadarbība – Bojāra spēļu laikā varēs iepazīt kolēģi kā cilvēku ne tikai profesionāli, ieraudzīt katra stiprās puses un pareizi tās pielietot uzdevumu risināšanā, tātad iespēja kopā darboties un kopā doties uz mērķi.

Darbs komandā - darbinieki, strādājot atsevišķos kabinetos vai nodaļās, reizēm neaizdomājas, kā no viņa veiktā vai neveiktā darba ir atkarīgs pārējo kolēģu darbs - ja viens buksē, buksē nākamais un rezultātā - viss uzņēmums. Bojāra spēlēs būs iespēja sajust, ka no katra cilvēka, neatkarīgi no pozīcijas komandā, ir atkarīgs rezultāts.

Cilvēcīgās prasmes - paļauties, uzticēties, iepazīties, sadraudzēties. Varbūt šīs prasmes darba rutīnā reizēm piemirstas?

Un tam visam pāri – prieks un aizrautība. Kā nu bez tā!

Vairāk par Bojāra spēlēm: www.bojaraspeles.lv

Darba kārtība:

Lai rezervētu jūsu kolektīvam ērtāko spēles laiku - sazinieties ar mums! Spēles ir pieejamas katru darba dienu un sestdienās.

Kontaktpersonas:
Kontaktpersona bez bildes
Vita Cīrule
66915571
Dalības anulēšana:
Ja semināra dalībnieks savu dalību seminārā atsauc līdz 09.12.2019. (ieskaitot), dalībniekam tiek atmaksāta dalības maksa, ieturot kompensāciju 50% apmērā. Ja dalība tiek atsaukta pēc 09.12.2019., dalības maksa netiek atmaksāta. Ja neparedzētu apstākļu dēļ uz semināru nevarat ierasties, Jūsu vietā pasākumu drīkst apmeklēt cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot, nosūtot informāciju uz e-pastu info@ifinanses.lv.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?