67280693 info@iZurnali.lv
Autorizēties

Intelektuāli izklaidējoša spēle darba kolektīviem “Mākslas kolekcionāri”

Pirmā kolektīva saliedēšanas spēle, kuras autors ir "Aizliegtā paņēmiena” vadītājs Guntis Bojārs, "Mākslas kolekcionāri”. Šī ir stratēģiskā spēle, kuras mērķis ir attīstīt darbinieku ikdienas prasmes tādas kā plānošana, lēmumu pieņemšana, analītiskā domāšana, un, protams, darbs komandā. Spēlē mākslas zināšanas nav nepieciešamas, toties vērīgums, sacensības gars un humora izjūta gan obligāta!
 • Datums
  12.12.2019.
 • Laiks
  13:00 - 16:00
 • Vieta
  Maskavas iela 10, Rīga (Spīķeru kvartāls)
  Skatīt karti
Piedodiet, brīvu vietu vairs nav!
Semināra tēmas:

Par spēles rezervāciju lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 66915571 vai e-pastu seminari@iZurnali.lv.

Par spēli "Mākslas kolekcionāri"

Dalībnieku skaits: 6-10 dalībnieki (2 komandas)

Spēle ir piemērota:

 • vadītājiem un vadošajiem darbiniekiem,
 • finanšu un grāmatvedības nodaļas kolektīviem;
 • juridiskā biroja kolektīviem;
 • nelielu uzņēmumu kolektīviem;
 • dažādu uzņēmuma struktūrvienību kolektīviem;
 • un tik pat labi komandām, kuru sastāvā ir dažāda līmeņa un prasmju darbinieki - jo daudzveidīgākas prasmes, jo veiksmīgāk izdosies sasniegt mērķi!

Spēles ilgums: 2-3 stundas

Spēles formāts: intelektuāli izklaidējoša spēle, komandas saliedēšanas spēle, pašizaugsmes spēle

Spēles darbība norisinās izstāžu zālē, kurā gaidāma izstādes vērtīgāko darbu izsole.

Komandas galvenais uzdevums ir izstāžu zāles rīkotajā izsolē iegūt pēc iespējas vairāk vērtīgas gleznas nekā tas izdodas otrai komandai. Izsolē tiks izsolītas 5 gleznas, 2 gan no tām ir viltotas, bet 3 - izcili oriģināldarbi. Bet kurš ir kurš - tas nav zināms. Izsole notiks spēles 2.daļā – finālā. Bet spēles 1.daļā komandām būs iespējas iegūt labākas izredzes izsolē.

 Lai gūtu panākumus izsolē, ir 2 svarīgi priekšnosacījumi:

 • ir nepieciešama informācija par gleznām, kuru ir vērts pirkt, kuru ne, un šāds dokuments glabājas izstāžu zāles administrācijas seifā.

Komandu uzdevums ir piekļūt seifam un iegūt šo dokumentu, atrisinot šifrētas informācijas ķēdi, ko ir “izbūvējis” kāds izstāžu zāles darbinieks, kurš strādā kolekcionāru labā. Kura komanda pirmā iegūs šo dokumentu, tā izsoles laikā zinās, kura glezna ir īsta, bet kura ir viltota. Otrai komandai izsolē šādas informācijas nebūs.              

 • lai iegādātos, gleznas būs nepieciešama nauda.

Jo komandai naudas būs vairāk, jo izredzes – lielākas. Uzsākot spēli, katra komanda saņems noteiktu milonu skaitu (spēles naudas), un uzdevums būs spēles laikā, meklējot pieeju seifam, tos iztērēt pēc iespējas mazāk, lai izsolei paliktu vairāk. Komandām spēles laikā būs iespēja milonus arī nopelnīt. Izsoles brīdī komandas nezinās, cik milonu ir otrai komandai.  

Uzvar tā komanda, nevis kura pirmā ir piekļuvusi administrācijas seifam vai kurai ir vairāk naudas, bet tā, kura izsolē iegūs vairāk oriģināldarbus.

Taktika un plānošana, vērīgums un precizitāte, atjautība un attapība – ar šo vien nepietiks! Vēl ir vērīgais izstādes apsargs, kurš uzrauga izstādes eksponātus. Te būs jāliek lietā arī radošums un humora izjūta. Kā novērst apsarga uzmanību? Kurš kuru apspēlēs un iegūs vērtīgākos izstādes darbus? Intriga saglabāsies līdz spēles beigām.

Vairāk par Bojāra spēlēm: www.bojaraspeles.lv

Darba kārtība:

13:00 - 16:00 Spēles norise

Kontaktpersonas:
Kontaktpersona bez bildes
Vita Cīrule
20052067
Dalības anulēšana:
Ja semināra dalībnieks savu dalību seminārā atsauc līdz 09.12.2019. (ieskaitot), dalībniekam tiek atmaksāta dalības maksa, ieturot kompensāciju 50% apmērā. Ja dalība tiek atsaukta pēc 09.12.2019., dalības maksa netiek atmaksāta. Ja neparedzētu apstākļu dēļ uz semināru nevarat ierasties, Jūsu vietā pasākumu drīkst apmeklēt cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot, nosūtot informāciju uz e-pastu info@iZurnali.lv.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?