Autorizēties
 • 01.12.2023
  Vai zināji, ka mākslīgais intelekts var būt vienreizējs palīgs grāmatvedībā un ievērojami uzlabot darba efektivitāti? Aicinām uz meistarklasi, kurā kopā ar grāmatvedības eksperti un mākslīgā intelekta entuziasti Ilzi Palmbahu-Zvirbuli apgūsi vairākus praktiskus mākslīgā intelekta risinājumi, ko ērti varēsi izmantot ikdienas darbā. Kā norāda eksperte – mākslīgais intelekts viņas darbu ir padarījis pat par 50% efektīvāku!
 • 30.11.2023
  Svētku dienas, saīsinātas darba dienas, pārceltas brīvdienas – 2024. gadā to netrūks! Lai uzņēmums sekmīgi strādātu, attīstītos un sasniegtu izvirzītos mērķus, vajadzīga teicama darba organizācija un pareiza darbinieku darba laika plānošana. Darba laika kalendārs 2024. gadam izstrādāts atbilstoši spēkā esošajiem tiesību aktiem – pamatā Darba likumam un palīdzēs dažādu profesiju pārstāvjiem plānot, uzskaitīt un kontrolēt darbinieku darba laiku, kā arī aprēķināt darba samaksu.
 • 22.11.2023
  Revolucionāras izmaiņas – digitālie ilgtspējas ziņojumi jāiesniedz jau par 2024.gadu! Saskaņā ar Korporatīvās ilgtspējas ziņošanas direktīvu (CSRD) daļai lielo uzņēmumu būs jāpublicē ilgtspējas ziņojumi par 2024.gadu savos gada pārskatos. Šim nolūkam būs jāizmanto Eiropas ilgtspējas ziņošanas standarti (ESRS). Kā arī šiem ilgtspējas ziņojumiem un tā digitālai daļai būs jābūt pārbaudītai no zvērinātu revidentu puses. Aicinām uz semināru, lai kopīgi iepazītos ar ilgtspējas ziņojuma izveides "ceļa karti", kas palīdzēs noteikt saistītos procesus un atbildības zonas uzņēmumā.
 • 14.11.2023
  Kā kvalitatīvi sagatavot transfertcenu dokumentāciju pašiem? Zināms, ka uzņēmumiem, kuri veic darījumus ar saistītajām pusēm, ir pienākums pamatot darījumu cenu atbilstību tirgus cenām. Šobrīd Valsts ieņēmumu dienests ir sācis aktīvi pārbaudīt dokumentāciju, kā arī publicējis iekšējās vadlīnijas par soda naudas piemērošanas principiem dokumentācijas iesniegšanas termiņa vai sagatavošanas prasību pārkāpumos. Lai uzzinātu praktiskus padomus un ieteikumus korektai transfertcenu dokumentācijas sagatavošanai un iesniegšanai no transfertcenu speciālista Edgara Viļņa, aicinām uz vebināru.
 • 11.10.2023
  Aicinām grāmatvežus un citus interesentus, kuri ikdienas darbā veic aprēķinus, apkopo un analizē informāciju, izmantojot "Excel" tabulas, uz “Excel” meistarklasi. Meistarklasēs dalībnieki risinās uzdevumus, lai apgūtu vai atsvaidzinātu zināšanas par “Excel” funkcionalitāti. Ar savām zināšanām par "Excel" pielietojumu ikdienas darbā dalīsies Baiba Vasečko, kurai ir vairāk nekā 15 gadu darba pieredzes galvenā grāmatveža amatā un finanšu sfērā. Tiekamies klātienē trīs reizes!
 • 28.09.2023
  Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, aicinām uz izstādi-forumu "Uzņēmuma elektronizācija 2023"! Lai uzlabotu darba produktivitāti un palielinātu efektivitāti, uzņēmējiem vienmēr jādomā, ko darīt gudrāk un citādāk. ​Ir pienācis laiks uzņēmuma elektronizācijai – taupīsim laiku, strādāsim gudrāk un produktīvāk!
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?