Reklāma aizvērsies pēc...

Autorizēties
  • 18.05.2023
    Pēdējā laikā Valsts ieņēmumu dienests ir aktīvi ķēries klāt transfertcernu dokumentācijas pārbaudei un ir jau pirmie bargie sodi. Vebinārā autori sniegs gan normatīvo aktu skaidrojumus, gan konkrētu situāciju un informācijas avotu analīzi, kā arī citu vērtīgu informāciju. Vebinārs būs noderīgs visiem uzņēmumiem, kuriem ir darījumi ar saistītajām personām.
  • 16.05.2023
    Pievienotās vērtības nodoklis būvniecībā mēdz būt gana sarežģīts un pamanās lauzīt galvu daudz grāmatvežiem. Vebinārā ar Ievu Liepiņu mēģināsim rast atbildes uz sarežģītiem jautājumiem. Piemēram, ko ietver būvniecības jēdziens PVN izpratnē, kāds ir PVN piemērošanas taksācijas periods, ja pakalpojumu saņem valsts vai pašvaldības iestāde un kā uzrādīt PVN deklarācijā?
  • 05.04.2023
    Darba tirgus beidzamo gadu laikā ir piedzīvojis būtisku transformāciju, līdz ar to darba tiesību jomā nākas saskarties ar līdz šim nerisinātiem jautājumiem. Kādi ir izaicinājumi attālinātā darba organizēšanā un darba laika uzskaitē? Kā pasargāt uzņēmumu hibrīddarba gadījumā? Un kādas ir darba tirgus tendences 2023.gadā? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes sniegsim žurnāla “iTiesības” organizētajā ikgadējā konferencē “Uzņēmums un darba tiesības 2023”.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?