Autorizēties

Tiesiskie un praktiskie aspekti darba attiecībās

Kādi ir obligātie personāla dokumenti, ko nosaka Darba likums? Kādas ir prasības darba līguma, darba kārtības noteikumu, rīkojumu, vienošanās u.c. personāla dokumentu saturam un kādas sekas var būt neprecīzi noformētiem dokumentiem? Par personāla dokumentu pārvaldības labo praksi uzzināsiet seminārā “Tiesiskie un praktiskie aspekti darba attiecībās”.
 • Datums
  06.11.2019.
 • Laiks
  09:30 - 14:00
 • Vieta
  Islande Hotel, Ķīpsalas iela 2, Rīga
  Skatīt karti
Pieteikties
Cena bez PVN
88EUR /Ne-abonentiem
Cena bez PVN
74.8EUR /Abonentiem
Svarīgi! Ja esat iFinanses 12 mēnešu abonents un vēlaties izmantot īpašo cenu, pirms pieteikuma aizpildīšanas, lūdzu, autorizējieties ar savu e-pastu un paroli!
Semināra tēmas:
 1. Darba līgums – Darba likuma nosacījumu izpratne kopsakarībā ar pušu izteikto gribu.
 2. Darba kārtības noteikumi kā noteiktās kārtības sastāvdaļa, dokumenta saturā iekļaujamā informācija Darba likuma un labās prakses skatījumā.
 3. Rīkojumi, to būtība darba tiesisko attiecību regulējumā, rīkojumos iekļaujamā pamatinformācija.
 4. Vienošanās – vienas puses piedāvājums, otras puses apstiprinājums; pušu vienošanās vai darbinieka piekrišana noteiktu darba tiesisko attiecību regulējumā.
 5. Darba devēja uzteikuma procesa sadaļas un ar tām saistītie dokumenti: darbiniekam sniedzamā informācija – vai tā noformējama rakstveidā; nepieciešamie dokumenti un to iespējamais saturs.
 6. Jautājumi, diskusijas, atbildes.
Darba kārtība:

09.00 - 09.30 reģistrācija, rīta kafija

09.30 - 11.30 semināra norise

11.30 - 12.00 kafijas pauze

12.00 - 14.00 semināra norise

Kontaktpersonas:
Kontaktpersona bez bildes
Vita Cīrule
66915571
Dalības anulēšana:
Ja semināra dalībnieks savu dalību seminārā atsauc līdz 01.11.2019. (ieskaitot), dalībniekam tiek atmaksāta dalības maksa, ieturot kompensāciju 50% apmērā. Ja dalība tiek atsaukta pēc 01.11.2019., dalības maksa netiek atmaksāta. Ja neparedzētu apstākļu dēļ uz semināru nevarat ierasties, Jūsu vietā pasākumu drīkst apmeklēt cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot, nosūtot informāciju uz e-pastu info@ifinanses.lv.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?