Valsts ieņēmumu dienests izsniedzis uzziņu par Uzņēmumu ienākuma nodokļa likuma normu pareizu piemērošanu ziedojumiem. Tajā analizēta situāciju, kad uzņēmums plāno ziedot 7000 eiro sabiedriskā labuma organizācijai un vēlas izmantot vienu no likumā paredzētajiem atvieglojumiem – samazināt aprēķināto uzņēmumu ienākuma nodokli dividendēm par 85% no ziedotās summas. Izskatām uzziņu!
- Piekļuve jaunākajiem iFinanses rakstiem
- Piekļuve rakstu arhīvam
- 1x nedēļā jaunāko tēmu apkopojums e-pastā
- Piekļuve rakstam 1 mēnesi no iegādes brīža
Jau ierasts, ka izmaiņas normatīvajos aktos Latvijā tiek veiktas gana strauji, tāpēc situācijas, kad to pielietojums ne vienmēr ir viennozīmīgi saprotams un ikdienā piemērojams, nav retums.
Ja arī Tu savā darbā esi saskāries ar neskaidriem jautājumiem normatīvo aktu piemērošanā, sūti savu jautājumu mūsu ekspertiem un centīsimies palīdzēt!
Visus jautājumus un atbildes lasi mūsu žurnālos!