No 2022. gada 1. janvāra tiek noteikts maksimālais valsts nodevas apmērs par īpašuma tiesību nostiprināšanu zemesgrāmatā fiziskām un juridiskām personām – 50 000 eiro –, to paredz Ministru kabineta (MK) atbalstītie grozījumi MK noteikumos Nr. 1250 "Noteikumi par valsts nodevu par īpašuma tiesību un ķīlas tiesību nostiprināšanu zemesgrāmatā", informē Tieslietu ministrija.
Zemesgrāmatu valsts nodeva turpmāk nedrīkstēs pārsniegt 50 000 eiro
- Piekļuve jaunākajiem iTiesības rakstiem
- Piekļuve rakstu arhīvam
- 1x nedēļā jaunāko tēmu apkopojums e-pastā
- Piekļuve rakstam 1 mēnesi no iegādes brīža